Uued kuulutused turul

Kuna talv hakkab vaikselt alla andma ja soojad ilmad tulekul, siis otsustasime tiimiga, et korraldame Pereklubis välja ühe vahva pildimängu, kus auhinnad suvised!
Mänguke algab juba väga varsti, olge kuuldel, sest mängus tulevad kiirus ja taiplikus kasuks :D


Meil on hea meel esitleda, ja samas kutsuda ka tasuta maitsma täiesti uusi hommikuhelbeid!

Eesti suurimasse lastetoidu e-poodi www.lastetoit.ee on jõudnud müügile Organix Goodies suhkruvabad hommikuhelbed, mida on saadaval nii vaarika- kui ka banaanimaitselisi. Kas olete jõudnud maitsta neid juba? Pereklubi otsib kümmet huvilist, kes sooviksid uut toodet täiesti tasuta maitsta ja oma maitseelamusest ka meile rääkida.

Maitsjateks sobivad nii täiskasvanud kui ka lapsed (alates ühest eluaastast). Täpsel elukohal pole vahet, saadame tootepakid soovi korral postiga (Eesti piires). Tootekotile võib järele tulla ka Lastetoit.ee showroomi, mis asub Tallinnas. Meie ainsaks eelduseks on see, et tootepaki saaja peab kommenteerima kuidas talle (ja ta perele) krõbinad maitsesid ning saatma meile pildi kus maitsmine täies hoos on. Loomulikult peaks meile jääma õigus avaldada pilt nii Pereklubi.com portaalis kui ka Lastetoit.ee portaalis.

Soovid maitsjaks hakata?


Halloweeni loosimise tulemused on olemas ja tunnised perepiletid zBatuudikeskusesse said endale:

Rotipreili, IngliteEmme, MustBlondiin, Cocco, Faustinna, Kadi, Nirgats, Pikachu, Pänta ja Ukuleele. Palju önne võitjatele!
Võtame võitjatega peagi ühendust!